Rekorddeltakelse i Trønder-Østløpet i Hommelvik 18/6-19

Over 200 deltakere i kveldens gateløp i Hommelvik, hvor ca 160 løp 5 km og 41 valgte 10 km. Resultatene finner du her;

Trønder-Østløpet 10 Km

K23-39:1 Sunniva Morgan NOR HOMMELVIK 47:08, 2 Stine Finden Bekkedal NOR HELL 57:45, 3 Solveig Hastadklev NOR Dalebrand 1:03:10

K45-49:1 Lisbeth Vold NOR Equinor 43:05

M23-39:1 Martin Lien Spjøtvold NOR Bratsberg IL 33:09, 2 André Johnsen Navjord NOR Strindheim IL 33:29, 3 Stian Oldervik NOR Rindal IL 34:23, 4 Sigmund Ofstad NOR Rindal IL 34:27, 5 Sindre Grimsbø Persen NOR Telenor BIL 35:21, 6 Lars Kolbjørn Wingan NOR Kyrksæterøra IL 35:25, 7 Thomas EKREM NOR Byaasen Skiklub / ÅF Engineering 36:05, 8 Jon Østeng NOR Steinkjer Friidrettsklubb 37:27, 9 Einar Melgård NOR TRONDHEIM 37:42, 10 Bjarte Holmgard NOR Trondheim & Omegn Sportsklubb 38:04, 11 Audun Havnen NOR TRONDHEIM 40:12, 12 Oddbjørn Fjæran NOR Lånke IL 40:29, 13 Bjørn Erik Rolseth NOR Forra IL 42:14, 14 Jostein Lein NOR Helse Nord-Trøndelag 44:02, 15 Terje Magnus Bakken Sørensen NOR NTNUI 46:58, 16 Dani Meland NOR BUVIKA 50:03, 17 Øystein Volden NOR Tpil 50:05, 18 Remi Andre Solem NOR Byneset IL 50:07

M40-44:1 Knut Ødegaard NOR Bratsberg IL 34:11, 2 Øyvind Vada NOR Støren Sportsklubb 37:33, 3 Mads Holthe Olsen NOR Trondheim & Omegn Sportsklubb 39:02, 4 Steinar Røe NOR Byåsen IL 39:32, 5 Steinar Aalbu NOR Rindal IL 40:43, 6 Lars Erik Gylland NOR Hell Ultraløpeklubb 41:02, 7 Hans Martin Øverkil NOR TRONDHEIM 41:43, 8 Christian Skumsvoll NOR Malvik IL 43:31

M45-49:1 Knut Venseth NOR Markabygda IL 34:29, 2 Tom Frode Theigmann NOR Rindal IL 38:15, 3 Arne Moe NOR Trondheim & Omegn Sportsklubb 39:32, 4 Jøran Solli NOR Trondheim & Omegn Sportsklubb 39:58, 5 Steffen Wellinger GER Trondheim & Omegn Sportsklubb 41:26, 6 Aasmund Lie NOR Kyrksæterøra IL 42:43

M50-54:1 Johan Venseth NOR Markabygda IL 36:50, 2 Rune Holmen NOR Strindheim IL 38:58, 3 Ørjan Greiff Johnsen NOR Equinor Rotvoll BIL 43:48

M55-59:1 Peter Svensson SWE NTNUI 38:40

M60-64:1 Paul Håkon Almås NOR Hommelvik IL 48:46

Trønder-Østløpet 5 Km

K11:1 Vilde Nordgård Leiren NOR Byåsen IL 26:11, 2 Frida Skumsvoll NOR Malvik IL 30:37

K12:1 Ragnhild Hansen NOR Malvik IL 26:06

K14-15:1 Eva Ingebrigtsen NOR Bratsberg IL 17:52, 2 Selma Nevin NOR TRONDHEIM 19:13, 3 Ida Kjesbu NOR Lånke IL 23:23, 4 Malin Nordgård Leiren NOR TRONDHEIM 23:49, 5 Amanda Aunvik NOR Lånke IL 25:25, Embla Aksnes NOR Hommelvik IL DNS

K16-17:1 Hedda Fevang Tveit NOR Utleira IL - Friidrett / Ut 20:29, 2 Lina Lundberg NOR Hommelvik IL 20:40

K20-22:1 Mali Røen Skjermo NOR Rindal IL 22:20

K23-39:1 Lill Tove Myrvold NOR Strindheim IL 20:05, 2 Else Overvik NOR Hell Ultraløpeklubb 20:39, 3 Kamilla Jakobsen Furan NOR TRONDHEIM 21:31, 4 Mette Remen NOR Malvik IL 22:10, 5 Regine Mikkelsen NOR Kringla IL 24:03, 6 Tine Marit Renå NOR 24:13

K40-44:1 Guro Sundal NOR Byåsen IL 18:33, 2 Astri Waldal NOR Hommelvik IL 18:41, 3 Hilde Borkmo NOR Namdal løpeklubb 20:16, 4 Hilde Eikemo NOR TRONDHEIM 24:16

K45-49:1 Anne Nevin NOR Strindheim IL 17:55, 2 Mette Eid Løvås NOR Strindheim IL 19:38, 3 Mette Ingebrigtsen NOR TRONDHEIM 20:38, 4 Randi Jarleifsdotter Hansen NOR Malvik IL 27:57

K50-54:1 Siri Ann Nyrnes NOR Strindheim IL 20:12

K55-59:1 Anne Melkild NOR Freidig 21:30

M10: Jonatan Eikemo-Nilsen NOR TRONDHEIM 23:33

M11:1 Mathias Leroyer NOR Freidig 18:15

M12:1 Sven Nevin NOR Strindheim IL 16:41, 2 Ole Morten Kjønsvik NOR Kyrksæterøra IL 21:48, 3 Andreas Sundal NOR Byåsen IL 26:12

M13:1 Kristian Hyttnes Sødal NOR Kyrksæterøra IL 23:38

M14-15:1 Lars Svorkdal NOR Svorkmo N.O.I. 16:13, 2 Magnus Steien Løseth NOR Svorkmo N.O.I. 17:49, 3 Emil Reinertsen Leroyer NOR Freidig 19:26, 4 Tor Andre Hellandsjø NOR Kyrksæterøra IL 19:51, 5 Martin Fossen NOR Forra il 19:57, 6 Sander Svendgård NOR Hommelvik IL 20:05, 7 Magnus Mostad NOR Kyrksæterøra IL 20:06, 8 Edvard Spjøtvold NOR Kyrksæterøra IL 20:07, 9 Endre Bjørkøy NOR Kyrksæterøra IL 20:10, 10 Sondre Hansen NOR Kyrksæterøra IL 20:20, 11 Jonathan Tønne-Johansen NOR Byåsen IL 21:38, 12 Isak W.moen NOR Lånke 21:51, Henrik Næss NOR Utleira IL - Friidrett DNF

M16-17:1 Erik Løfald NOR Rindal IL 16:03, 2 Mohamed Husein Ali NOR IL Nybrott 16:32, 3 Olve Løset NOR 17:07, 4 Erik Kårvatn NOR Rindal IL 17:22, 5 Martin Riseth Strømøy NOR Svorkmo N.O.I. 18:22, 6 Odin Aksnes NOR Hommelvik IL 18:29, 7 Amund Flataker NOR HOMMELVIK 18:51, 8 Mads Moen Hognes NOR Lånke IL 18:52, 9 Isak Hognes NOR Lånke IL 20:06, 10 Iver Slupphaug NOR Svorkmo NOI 23:42

M18-19:1 Emil Ellingsen NOR 17:44, 2 Jonas Wingan NOR Kyrksæterøra IL 19:55

M20-22:1 Jo Svinsås NOR Rindal IL 16:12, 2 Vegar Horneberg Selnæs NOR Bratsberg IL 16:19, 3 Erik HUSBY NOR Buvik IL 16:28, 4 Martin Julian Buvarp NOR Byåsen IL 16:49, 5 Trygve Johansen NOR STJØRDAL 17:51, 6 Vegard Stjern NOR Hommelvik IL 18:21, 7 Aron Szalay HUN HOMMELVIK 21:15

M23-39:1 Kristian Woldvik NOR Rindal IL 15:20, 2 Sverre Solligård NOR Svorkmo N.O.I. 15:23, 3 Jo Inge Sandvik NOR Svorkmo N.O.I. 15:35, 4 Sindre Grønflate NOR Fjellørnen IL 15:42, 5 Ola Skjølberg NOR Svorkmo N.O.I. 16:02, 6 Bendik Støa-Aanensen NOR Bratsberg IL 16:07, 7 Andreas Kvam NOR Svorkmo N.O.I. 16:08, 8 Ole Hartvik SKOGSTAD NOR Bratsberg IL 16:22, 9 Michael Brian Watts NOR Strindheim IL 16:23, 10 Kristoffer By Vollset NOR Strindheim IL 16:25, 11 Jonas Ressem NOR Bratsberg IL 16:29, 12 Rune Talsnes NOR Svorkmo N.O.I. 16:34, 13 Jørgen Sæther NOR Bratsberg IL 16:37, 14 Håvard Tømmerdal NOR Multiconsult BIL 16:39, 15 Tor Håkon Skogstad NOR Bratsberg IL 16:40, 16 David Sommervold Folde NOR Rindal IL 16:42, 16 Sindre Haugan NOR Hommelvik IL 16:42, 18 Pål Sæther NOR Rindal IL 16:56, 19 Markus Espelien NOR Rindal IL 17:01, 20 Børge Leiren NOR Byåsen IL 17:15, 21 Arild Moen NOR Lånke IL 17:25, 22 Ole Sæterbø NOR Rindal IL 17:32, 23 Sigve Ness ROLLAND NOR Svorkmo N.O.I. 17:37, 24 Thomas Lillevestre NOR Bratsberg IL 17:38, 25 Fredrik Lillevik NOR Rindal IL 18:03, 26 John Gunnar Dybvad NOR Lånke IL 18:18, 27 Ola Haseth Balestrand NOR Rindal IL 18:26, 28 Oddvar Rønning NOR Lånke IL 18:28, 29 Arnstein Buøy NOR Orkla FK 18:32, 30 Johannes Stöhr GER Mostadmark il 18:39, 31 Andreas Svorkdal NOR Svorkmo N.O.I. 18:54, 32 Anders Hammer NOR Bratsberg IL 18:57, 33 Per Erik Klegseth NOR Lånke IL 19:04, 34 Trond Moen NOR Lånke IL 19:18, 35 Trond Sliper NOR Bratsberg IL 19:22, 36 Petter Gomo NOR Fjellørnen IL 19:23, 37 Jo Ingemar Bruem NOR Kringla IL 19:33, 38 Jørn Talsnes NOR Leik 19:37, 39 Stian AUNE NOR Bravida 19:45, 40 Janos Szabadi HUN HOMMELVIK 20:18, 41 Are Malvik NOR Malvik IL 20:25, 42 Tommy Haugen NOR Rindal IL 20:53, 43 Lornts Mikal Sklett NOR Grong IL / Lornts Mikal Sklett 21:02, 44 Johan Sandgrind NOR TRONDHEIM 21:29, 45 Martin Østerås NOR Lånke IL 22:11, 46 Arve Meland NOR HOMMELVIK 22:58, 47 Svein Inge Sandvik NOR STJØRDAL 23:03, 48 Sveinung Tyssedal NOR DFØ 23:10, 49 Hågen Fjørkenstad Dypdal NOR Bratsberg IL 23:17, 50 Vegard Gravås NOR Direktoratet for Økonomistyring 23:55, 51 Lars Erik Vandsvik NOR Bratsberg IL 26:24, 52 Hallvard Stemshaug NOR Svorkmo N.O.I. 29:15, Jan Thomas JENSSEN NOR Hommelvik IL DNS, John-Atle Skjerve NOR Teeness BIL DNS

M40-44:1 Bjørn Sæther NOR Rindal IL 17:41, 2 Rune Moen NOR Lånke IL 18:05, 3 Øyvind Leiknes NOR Kyrksæterøra IL 18:42, 4 Tor-Arne Fjellvikås NOR Equinor BIL 18:48, 5 Roger Lilleler NOR Orkanger 19:52, 6 Erlend Nilsen NOR TRONDHEIM 19:55, 7 Ole-Kristian Mellemsether NOR Kyrksæterøra IL 20:02, 8 Lars Ole Hageskal NOR Kyrksæterøra IL 21:11, 9 Kay Johnsen NOR Bouvet 22:01, 10 Jan Morten Rygg NOR Frosta IL 22:12, 11 Kristian Stokdahl NOR VERDAL 30:18, 12 Frank Årstadvold NOR Verdal Mannskor 31:32

M45-49:1 Ole Arnold Sødal NOR Kyrksæterøra IL 16:34, 2 Tommy Sagmyr NOR Hommelvik IL 18:16, 3 Magnus Meyer NOR Bratsberg IL 18:43, 4 Lars Harald Sødal NOR Kyrksæterøra IL 18:46, 5 Bård Aksnes NOR Hommelvik IL 18:54, 6 Frode Sundal NOR Byåsen IL 19:09, 7 Sunil Raj NOR TRONDHEIM 19:17, 8 Håvard Kjesbu NOR Lånke IL / Lånke 20:10, 9 Ståle Kirkvold NOR Stamina 20:22, 10 Ola Nordmann NOR ISDALSTØ 21:42, 11 Odd Kjønsvik NOR Kyrksæterøra IL 21:49, 12 Jonny Størseth NOR Lånke IL 22:13, Ove Erik TRONVOLL NOR SVORKMO N.O.I. DNS

M50-54:1 Rolf Sæther NOR Svorkmo N.O.I. 17:45, 2 Trygve Raitan NOR 17:48, 3 Stig Pettersen NOR IL Fram 19:30, 4 Ole Waagan NOR Tydal IL 19:48, 5 Ola Andreas Skjermo NOR Rindal IL 19:50, 6 Tore Hammer NOR Hommelvik IL 21:08, 7 Knut Ove Hellandsjø NOR Orkdal IL 21:43

M55-59:1 Lars Harald Blikra NOR Strindheim IL 17:41, 2 Hans Jakob Jakobsen NOR Trondheim & Omegn Sportsklubb 20:40, 3 Håvard Mostad NOR KYRKSÆTERØRA 21:14, 4 Jon Sverre Eriksen NOR Rindal IL 21:19

M60-64:1 Asgeir Bøgeberg NOR Strindheim IL 18:39, 2 Øyvind Øyen NOR Strindheim IL 20:02, 3 Kjell Olav Storflor NOR Dalebrand / IL Dalebrand 24:28

M65-69:1 Rolf Karlsen NOR Hitra Løpeklubb 19:23

Webkamera Værstasjon - klikk på bildet

Været på Jervskogen

Info

For aktive

Sponsor**

Sponsor*

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift