Hommelvik IL i St Olavsloppet

Da er løperne i mål i Trondheim, og flott innsats av Hommelvik IL som ble nr 16 sammenlagt. Resultatene finner du her;

Bilder: Hele laget ved målgang/ l Knut Erling Flataker og Jens N. Jenssen har løpt og vært lagledere i 30 år!/ Lagbilde dag 1 i Åre 

 

Hommelvik IL (nr. 110) er i startgruppe 4.

Følg resultatene LIVE

Start-og resultatlister 

Lagets resultat

 

 

Dag 4

Hommelvik il,06:48:38*38,

Erling Flataker,00:29:15(22)*39,

Eivind Kjennerud,00:22:16(8)*40,

Arnt Gunnar Winther,00:30:04(7)*41,

Oda Svengård,00:19:09(52)*42,

Mads Halstadtrø,00:35:01(52)*43,

Bård Aksnes,00:26:15(1)*44,

Oskar Eriksen,00:38:19(113)*45,

Erlend Ness,00:33:46(17)*46,

Amund Flataker,00:30:45(56)*47,

Sindre Øwre Haugan,00:32:38(26)*48,J

ohn Magnus Haugen,00:41:36(25)*49,

Vegard Fossli Stjern,00:29:43(17)*50,

Petter Dalsplass,00:24:59(27)*51,

Liv Paulsen,00:14:52(19)

 

 

Andre opplysninger finner dere på Loppets hjemmeside; http://www.st-olavsloppet.com/

 

Lagoppstillingen til Hommelvik IL;

Laguppställning: Hommelvik il

Dag 1

Östersund - Valla Skola
Sindre Øwre Haugan
Valla Skola - Frösö -Camping
Elisabeth Jenssen
Frösö Camping - Frösö Park
Viktoria Røvik Kvamvold
Frösö Park - Rödön
Eivind Kjennerud
Rödön - Tullus
Jan Thomas Jenssen
Tullus - Nälden
Mads Halstadtrø
Nälden - Valne
Erling Flataker
Valne - Glösa
Amund Flataker
Glösa - Slåtte
Markus Svendgård
Slåtte - Bleckåsen
Ole Morten Flataker
Bleckåsen - Andersböle
Odin Aksnes
Andersböle - Mörsil
Hedda Aksnes
Mörsil - Järpen
Arnt Gunnar Winther
Järpen - Undersåker kyrka
Mads Ellingsen
Undersåkers kyrka - Undersåker
Emil R. Ellingsen
Undersåker - Såå
Bård Aksnes
Såå - Åre
Amund Godal

Dag 2

Åre - Ängarna
Knut Erling Flataker
Ängarna - Duved
Jens Nicolai Jenssen
Duved - Staakurvan
Jan Thomas Jenssen
Staakurvan - Tännforsen
Sindre Øwre Haugan
Tännforsen - Bodsjöbränna
Eivind Kjennerud
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen
John Magnus Haugen
Stalltjärnsgropen - Asån
Ida Walldal
Asån - Saxån
Astrid Walldal
Saxån - Skalsstugan
Erling Flataker
Skalstugan - Sandvika
Arnt Gunnar Winther

Dag 3

Sandvika - St Olavsbrua
Petter Dalsplass
St Olavsbrua - Sul
Markus Svendgård
Sul - Vaterholmen
Frank Bjørkli
Vaterholmen - Indal
Liv Paulsen
Indal - Gropa
Lisa Renå
Gropa- Leirådal
Sander Svendgård
Leirådal - Stiklestad
Vegard Fossli Stjern
Stiklestad - Verdalsöra
Sara Valleraune
Verdalsöra - Mule
Emil R. Ellingsen
Mule - Levanger
Erle Susegg Lillefjell

Dag 4

Levanger - Skogn
Erling Flataker
Skogn - Ronglan
Eivind Kjennerud
Ronglan - Åsen
Arnt Gunnar Winther
Åsen - Åsenfjord
Oda Svengård
Åsenfjord - Fattenfjord
Mads Halstadtrø
Fattenfjord - Steinvikholmen
Bård Aksnes
Steinvikholmen - Framnes
Oskar Eriksen
Framnes - Stjördal
Erlend Ness
Stjördal - Gevingåsen
Amund Flataker
Gevingåsen - Hommelvik
Sindre Øwre Haugan
Hommelvik - Malvik
John Magnus Haugen
Malvik - Ranheim
Vegard Fossli Stjern
Ranheim - Lade
Petter Dalsplass
Lade - Trondheim
Liv Paulsen

Webkamera Værstasjon - klikk på bildet

Været på Jervskogen

Info

For aktive

Sponsor**

Sponsor*

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products