Resultat Trønder-Østløpet 20.06.2017

Rundt 130 deltakere fullførte Trønder-Østløpet i Hommelvik tirsdag kveld, de fleste på 5 km, og en del "sprekinger" tok dobbel distanse. Her er resultatene;

Uoffisielle resultater;

Trønder-Østløpet 10 Km
K23-34:1 Ida Gran NOR Eiendomsmegler 1 Midt-Norge 44:09
K45-49:1 Lisbeth Vold NOR Strindheim IL / Statoil 40:07, 2 Siri Ann Nyrnes NOR Strindheim IL / St. Olavs Hospital 42:38, 3 Monica Sæther NOR Rindal IL 44:19, 4 Mette Eid Løvås NOR Strindheim IL 46:21
M23-34:1 Kai Robert Vandsvik NOR Bratsberg IL 35:12, 2 Sindre Grimsbø Persen NOR Telenor BIL 35:14, 3 Vegard Gravås NOR Blå Kors Lade Behandlingssenter 47:27
M35-39:1 Ebrahim Abulaiziz NOR Strindheim IL 31:58, 2 Magnus Alsaker NOR Ranheim IL 34:20, 3 Arild Moen NOR Lånke IL 34:58, 4 Jonas Aamodt Moræus NOR Bratsberg IL 35:00, 5 Tomas Moe Skjølsvold NOR TRONDHEIM 38:53
M40-44:1 Tom Frode Theigmann NOR Trondheim Triatlon klubb 39:17, 2 Sunil Raj NOR TRONDHEIM 39:30, 3 Robert Skagseth NOR Miljø-Team As 44:07, 4 Jon Slørdal NOR Hommelvik IL 44:41, 5 Bjørn Wannebo NOR HOMMELVIK 45:40
M45-49:1 Knut Venseth NOR Markabygda IL 34:59, 2 Tommy Sagmyr NOR Hommelvik IL 36:55, 3 Frode Rekkebo NOR Leinstrand IL / Kløverbakeriet/ Team Kløver 41:24
M50-54:1 Tommy Olsen NOR Byneset IL 39:02, 2 Geir Erik Johansen NOR Sykehuset Levanger 43:48
M60-64:1 Per-Arve Sørngård NOR Strindheim IL / Mantena 40:58, 2 Paul Håkon Almås NOR Hommelvik IL 46:14
M65-69:1 Rolf Karlsen NOR Hitra Løpeklubb 39:44
M80+:1 Sverre M. Myklestad NOR Byåsen IL 1:02:27


Trønder-Østløpet 5 Km
K10-11:Mali Wik NOR Hommelvik IL 30:48
K12-13:1 Eva Ingebrigtsen NOR Bratsberg IL 19:55, 2 Kristin Vassdal NOR Nidelv IL 23:50, 3 Una Alsaker NOR Balestrand IL 27:49
K16-17:1 Lisa Grøtte Renå NOR Hommelvik IL 23:27
K18-19:1 Ragnhild MOGSTAD NOR Rindal IL 19:39
K20-22:1 Vibeke Jensen NOR Strindheim IL 18:02, 2 Tine Marit Renå NOR Hommelvik IL 20:42, 3 Ragnhild WINGAN NOR Kyrksæterøra IL 21:43
K23-34:1 Katharina KAHRS NOR Strindheim IL / NGI 17:58, 2 Mari Haugen NOR Modum Friidrettsklubb / Sintef Energi AS 19:59, 3 Katrine Dretvik Sandbakk NOR Bratsberg IL / Maintech 20:36, 4 Ingrid Higraff NOR Bratsberg IL 22:04, 5 Monika Willumsen Hansen NOR Norrein Gruppen 23:38
K35-39:1 Siv Anita Hegre NOR St. Olavs Løpedamer 20:27, 2 Marita Hoff NOR Bratsberg IL 23:04, 3 Mette Remen NOR Malvik IL 23:19, 4 Gunn Tove Nordgård Leiren NOR Byåsen IL 23:23, 5 Mona Bjørnås NOR HEGRA 23:24, 6 Hilde Overland NOR Hommelvik IL / Labolytic AS 23:47, 7 Wenche Thoresen NOR Bratsberg IL 23:59, 8 Solveig Hastadklev NOR Dalebrand 28:03, 9 Thea Foss Bækkevold NOR Muruvikingan 30:48
K40-44:1 Hilde Borkmo NOR Namdal løpeklubb 19:36, 2 Camilla Brinchmann-Prosser NOR Bratsberg IL 21:25, 3 Berit Elverum Slungård NOR Lånke IL 25:23, 4 Line Søreng NOR Lånke IL 25:44
K45-49:1 Mette Ingebrigtsen NOR Bratsberg IL 20:18
K55-59:1 Anne Melkild NOR Freidig 21:55
M10-11:Ole Morten Kjønsvik NOR Kyrksæterøra IL 22:13, Stian Rønning NOR Lånke IL 22:42, Kristian H. Sødal NOR Kyrksæterøra IL 30:05
M12-13:1 Sander Sæther NOR Utleira IL - Friidrett 19:50, 2 Martin Granheim NOR Utleira IL - Friidrett 20:06
M14-15:1 Oscar Storvik Eriksen NOR Hommelvik IL 19:16, 2 Odin Aksnes NOR Hommelvik IL 20:16, 3 Amund Flataker NOR HOMMELVIK 20:44, 4 Mads Richstad Ellingsen NOR Hommelvik IL 20:45
M16-17:1 Alexander Lundlie Brandslet NOR Hommelvik IL 21:52
M18-19:1 Marius Moe Renå NOR Hommelvik IL 17:05, 2 Vegard Stjern NOR Hommelvik IL 18:35, 3 Sigbjørn Hausberg NOR KVANNE 19:26
M20-22:1 John Magnus Haugen NOR Hommelvik IL 17:07, 2 Erling Flataker NOR HOMMELVIK 18:09, 3 Sigurd Nordgård NOR Nicetrybutyoustillsuck 19:39
M23-34:1 Mats Bjørgum NOR Strindheim IL 15:16, 2 Merihsolomon Hailemicheal NOR Strindheim IL 15:29, 3 Haben Brhane Gebrehiwet NOR Strindheim IL 15:36, 4 Alexander Hofstad NOR Rindal IL 15:58, 5 Eskil Blix NOR Strindheim IL 16:15, 6 Jo-Inge SANDVIK NOR Svorkmo N.O.I. 16:35, 7 Sigmund Ofstad NOR Rindal IL 16:36, 8 Stian Oldervik NOR Rindal IL 16:38, 9 Erik Grimstad NOR Namdal løpeklubb 16:43, 10 Eirik Lorentsen NOR Namdal løpeklubb 16:54, 11 David Folde Sommervold NOR Rindal IL 17:06, 12 Morten Grunnhov NOR Bratsberg IL 17:27, 13 Arne Berg NOR Meldal IL 17:31, 14 Jørgen Sæter NOR Multiconsult BIL 17:37, 15 Ole Sæterbø NOR Rindal IL 17:40, 16 Morten Svinsås NOR Rindal IL / Nidaros Oppmåling 17:41, 17 Vidar UNDEBAKKE NOR Mosvik IL - Friidrett 17:46, 18 Stian Darell NOR Fjellørnen IL 18:13, 19 John Gunnar Dybvad NOR Lånke IL 18:26, 19 Per Erik Klegseth NOR Lånke IL 18:26, 21 Tommy Haugen NOR Rindal IL 18:27, 22 Johannes Stöhr NOR Mostadmark IL 18:40, 23 Jørgen Løvseth NOR Namdal løpeklubb 19:25, 24 Pål Rolfsen NOR Jonsvatnet IL 19:28, 25 Are Malvik NOR NTNUI 20:04, 26 Jonas Muri Nerli NOR Ranheim IL 20:44, 27 Christoffer Palmork Haavelmoen NOR Lade Skole 21:24
M35-39:1 Mikael Olsen NOR Namdal løpeklubb 16:16, 2 Erlend Bjerkås NOR Bratsberg IL / Jernbanens BIL 16:43, 3 Børge Leiren NOR TRONDHEIM 17:08, 4 Thomas Alne NOR Bratsberg IL / Cowi 17:44, 5 Jorolf Wilhelm Withbro NOR Bratsberg IL / Jula BIL 17:51, 6 Fredrik Lillevik NOR Rindal IL 17:54, 7 Bjørn Sæther NOR Rindal IL 18:18, 8 Oddvar Rønning NOR Lånke IL 18:34, 9 Ola Haseth Balestrand NOR Rindal IL / SMN 18:47, 10 Jan-Åge Heggvik NOR TILLER 21:16, 11 Bård Stian Gartland NOR TILLER 23:02, 12 Christian Gutvik NOR Ntnu Technology Transfer 23:55
M40-44:1 Ole Arnold Sødal NOR Kyrksæterøra IL 16:21, 2 Rune Moen NOR Lånke IL 18:16, 3 Bård Kjesbu NOR Lånke IL 18:56, 4 Jørn Wilhelmsen NOR HOMMELVIK 19:23, 5 Ole-Kristian Mellemsether NOR Kyrksæterøra IL 19:38, 6 Jon Håkon Slungård NOR Lånke IL 20:36, 7 Kay Johnsen NOR Bouvet 23:42
M45-49:1 Bjørn Slåen NOR Strindheim IL 17:49, 2 Inge Johan Holthe NOR Strindheim IL 18:05, 3 Øystein Lie NOR Frosta IL 18:21, 4 Terje Sliper NOR Bratsberg IL 18:42, 5 Bård Aksnes NOR Hommelvik IL 18:48, 6 Ståle Søreng NOR Lånke IL 21:18, 7 Odd Kjønsvik NOR Kyrksæterøra IL 22:51
M50-54:1 Terje Olsen NOR Strindheim IL / Danica Pensjon 16:18, 2 Johan Venseth NOR Markabygda IL 17:28, 3 Håvard Lorange NOR Strindheim IL 17:41, 4 Håkon Kyllo NOR Dalebrand 18:29, 5 Geir Arve Muri Clausen NOR Dalebrand 19:38
M55-59:1 Asgeir Bøgeberg NOR Strindheim IL 18:50, 2 Lars Harald Blikra NOR Strindheim IL 19:20
M60-64:1 Åge Snerting NOR Powel AS 19:06, 2 Tor Jarle Bolme NOR Rindal IL 21:04

Webkamera Værstasjon - klikk på bildet

Været på Jervskogen

Info

For aktive

Sponsor**

Sponsor*

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products